Příklady jednotlivých sestav, výrobků a zakázkových časomír.
 Nejnovější dvouřádková časomíra ALLinONE s 25cm vysokými číslicemi pro obec Lhenice SDH Vadkov. Součástí dodávky byl bezdrátový akustický spínač a dálkové ovládání score.
 Dvě dodávky zakázkových odpočtů času pro Škoda Mladá Boleslav s 57mm a 100mm číslicemi na 24V řízené a napájené z jejich PLC. Nastavitelný odpočet 1-99sec po dokončení zobrazí překročení času až -99sec.
 Bouldering časomíry pro Mobilní lezecké stěny.              Sestava ALLinONE 4-dráhová s optobránami
 Odpočet času 100mm pro motokáry MAX60 Bratislava       Agility časomíra sestava se čtyřmi optozávorami
 Doplňková sada informativních displejů na terče.  Mohou pracovat i samostatně bez hlavní časomíry na tréninky. Výška číslic 10cm a celková šířka 41cm.
 Zúžená verze časomíry ALLinONE, vhodná pro měření na tři desetinné místa, například pro boulderingové lezení na stěnu. Šířka je 80cm.
 Časomíry s nastavitelným odpočtem času, akustickou signalizací a měření překročení času na pracovní operaci pro f. AISIN Europe manufakturing Czech s.r.o.
Kompletní sestava SDH časomíry včetně optozávor, bezdrátového a kabelového řešení, akustického spínače, startovacího tlačítka a kabeláže na nástřikové terče. Bateriová nabíjecí startovací optozávora s dosahem 15m.
 Sestava ALLinONE pro agility se 4 senzory pro malé a velké psy s využitím i pro hasiče (vlevo). Vpravo je sestava pro vozatajství a Runch sorting s několika dalšími funkcemi na dálkové ovládání.
Dvouřadá časomíra s bateriovým, bezdrátovým akustickým spínačem a s terči připojeny přímo k časomíře. Vpravo je kabelová časomíra pro SDH Sezemice
 Výsledné časy na modré a červené jednořadé časomíře. Kompletní sestava dvouřadé čas. pro Horní Ředice
Časomíra pro sjezdové lyžování s bezdrátovým pákovým startem s dosahem 500m, napájeným z baterie a cílovou optozávorou s dosahem až 15m. Časy se odesílají po RS232 do PC.
 Základní sestava jednořádkové bezdrátové časomíry ALLinONE SDH v obou dostupných velikostech.
 Zvukový (akustický) spínač se stativem a příklad chráněného spínače proti tlaku plynů z pistole.
  Nyní se pouze vyrábí dvojité segmenty z vysoce svítivých LED diod pro lepší viditelnost.
  Modré dvojité segmenty.
  Kabeláž k nástřikovým terčům 100m s LED světly a hladinovými, či magnetickými spínači.
Časomíra ALLinONE ve dvou různých provedených velikostech.
Časomíra pro lezení na boulderingovou stěnu s nášlapnými deskami a propojovací kabeláží. Součástí je startovací tlačítko, siréna, ohlášení ulitého startu a zobrazení reakčního času.
  Malé stopky s odolným "Stop" tlačítkem a sirénou.       Dálkově ovládané odpočty času přednášek.
Mé časomíry používá Martin Sanchez v USA do různých her a zábavných zařízení. Tyto počítadla skóre, odpočty času a bodů pro Skee-ball umí přehrávat MP3 podle dosažených bodů.
 Roll-A-Ball Atari arcade game.
  Dvoumístný, nastavitelný odpočet času 1-99sec s akustickou signalizací. Místo sirény lze spínat cokoliv.
  Bateriový, nabíjecí bezdrátový akustický spínač.     Časomíra ALLinONE SCORE na dálkové ovládání
SDH Holice 4-dráhová bezdrátová/kabelová s 4 optozávorami a malá tréninková, bezdrátová sestava časomíry.
Kompletní sestava dvouřádkové časomíry ALLinONE pro SH ČMS Český Krumlov. Součástí je bezdrátové ovládání, kabel 100m, dvě optozávory včetně stativů, startovací pistole, akustický spínač a hliníkové terče-sklopky. Nově jsou doplněny 2 funkce, ukazatel skóre např. pro fotbal s odpočtem času (lze i načítání času) a ukazatel skóre pro tenis. Celkem 11 různých funkcí.
 Boulderingová sestava pro Považskou Bystrici SK         Sada pro SDH Těrlicko Hradiště včetně info. displejů.