Stále ve výstavbě....:-)

Ve svém zaměstnání, jsem se naučil programovat, provádět údržby, drobné opravy a obsluhovat tyto stroje a zařízení.

Absolvoval jsem školení na normy IPC-A-600 a IPC-A-610 a stal se držitelem tohoto certifikátu.

Programování a údržba osazovacích automatů FUJI AIMEX , Assembleon OPAL XII , Assembleon TOPAZ XII FNC. AIMEX je schopný se dvěma roboty osazovat až 50000 součástek v hodině a instalace tohoto stroje byla provedena v únoru 2011 jako první v Evropě.
Příprava programů ,údržba a drobné opravy pro linku selektivního pájení PILLARHOUSE ORISSA 600. Několik let jsem obsluhoval pájecí vlnu SEHO 1135.

Programování automatické optické inspekce AOI  MIRTEC MV-2HTL na kontrolu osazených DPS. Nedávno byl  jsem proškolen s kolegou na programování in-line optické inspekce GOEPEL OptiCon. Toto zařízení má laserové měření výšky komponent a kameru Chameleon, schopnou provést boční pohled a otočit se o 360 stupňů.

Navrhuji šablony a programuji sítotiskový in-line automat SPEEDLINE MPM . Při opravách DPS ,výměnách QFP a BGA obvodů používám opravárenskou stanici PACE TF-1700

 Dříve jsem programoval a obsluhoval osazovací automat CONTACT SYSTEM CS3. V prosinci 2012, jsem byl proškolen na rentgen X-ray  Nordson Dage XD7600.

Programování, údržba a obsluha FUJI NXT II M6 a novinka AIMEX IIIC

selektivní pájení Pillarhouse JADE-MK2                optická inspekce 3D SPI SAKI BF-3Si